logo

Rękodzieło artystyczne

Cennik i dostępność

  • Kładziemy stały nacisk na to, aby nasz produkt był pożądany przez wszystkich, lecz dostępny jedynie wybrańcom.
  • Ceny StaNako zaczynają się od 2000-3000 PLN, a ich granice wyznacza wiele czynników, takich jak koszt i dostępność surowców, czasochłonność i pracochłonność produkcji. Ceny gotowego wyrobu sięgać mogą nawet kilkuset tysięcy złotych i są zależne od indywidualnych preferencji Klienta.
  • Na bieżąco dysponujemy kilkudziesięcioma gotowymi wyrobami. Część z nich została zwizualizowana poniżej. Nasze produkty spełnią Wasze oczekiwania i pozwolą zrealizować marzenia o gustownym, nietypowym wystroju. Oczywiście, zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji w zakresie zamówień dedykowanych.

Opis techniczny produktu

StaNako to ekskluzywny przedmiot o funkcji dekoracyjno – użytkowej.

Składa się z warstwy wierzchniej, czyli kamienia szlachetnego (ozdobnego), źródła światła oraz podstawy wykonywanej, m.in. z konglomeratu sporządzanego według własnej receptury z białego marmuru, ale także z bazaltu, trawertynu, piaskowca, nefrytu, onyksu, drewna, gresu technicznego czy bardzo popularnego ostatnio betonu architektonicznego.

StaNako dostępne jest w dwóch wersjach napięciowych, tj. niskonapięciowej dostosowanej do łatwego montażu bezpośrednio na ścianie (jak obraz czy kinkiet) i wysokonapięciowej montowanej w dużej puszce elektrycznej (ostatnie sztuki kolekcji – wyprzedaż).

Wszystkie, przedstawione poniżej, gotowe produkty zawierają jednorodną podstawę kamienną produkcji własnej dla lepszej ekspozycji warstwy ozdobnej StaNako.

error: Content is protected !!