logo

O nas

Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2005 roku.
W latach 2005-2014 nasze działania miały głównie charakter szkoleniowy i doradczy, dlatego też firma nosiła nazwę adekwatną do wykonywanej działalności, tj. Business 4 Business Professional Training Sp. z o.o.
W roku 2014 wprowadziliśmy na rynek markę StaNako, która początkowo obejmowała głównie kinkiety i lampki nocne, wyróżniające się ręcznym wytworzeniem oraz zastosowaniem w nich kamieni ozdobnych (półszlachetnych i szlachetnych). W kolejnym etapie wprowadziliśmy nowe prototypy elementów dekoracyjnych naściennych, wciąż wykorzystując kamienie ozdobne i łącząc je z popularnym wówczas betonem architektonicznym. Kolejnym etapem było udoskonalenie naszych produktów o naniesienie na nie powłok w postaci tynków dekoracyjnych, polskiego lecz uznanego na świecie producenta.
Współpraca ta zaowocowała pomysłem na pokrywanie tynkami dekoracyjnymi elementów meblowych, np. frontów meblowych i wyposażenia wnętrz, np. wieszaków, osłon grzejników, osłon wentylacji, co otworzyło nam jeszcze szerzej drogę do wielu opiniotwórczych designerów, projektantów i architektów wnętrz.
Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi produktami i usługami nawiązaliśmy bliską współpracę z kilkoma studiami oraz producentami meblowymi, w tym z firmą BIS s.c., mieszczącą się w Centrum handlowym przy ul. Towarowej 22 lok. D-27 i posiadającą stosowne, profesjonalne zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie (rok założenia 1989) w projektowaniu oraz produkcji mebli.
W obecnej chwili wskutek pewnych sprzyjających okoliczności, bazujących na udanej dotychczasowej współpracy między naszymi firmami, firma BIS przekazała nam swoją spuściznę w postaci studia oraz całego zaplecza technologicznego, kończąc tym samym ten etap własnej działalności.
Z dumą i pełnym zaangażowaniem kontynuujemy działania naszego prekursora już jako StaNako Decor Art Sp. z o.o., dbając przy tym o jakość obsługi i wykonawstwa oraz terminowość usług i atrakcyjność cen za ich wykonanie.

ZAPRASZAMY bardzo serdecznie, zarówno dotychczasowych Klientów firmy BIS s.c., jak i nowych Klientów, ceniących sobie profesjonalizm w rozsądnej cenie.
Oczywiście Klientów, zainteresowanych pierwotnymi usługami profesjonalnymi Business 4 Business Professional Training Sp. z o.o. także obsłużymy w przedmiotowym zakresie.
ZAPRASZAMY także do współpracy Architektów wnętrz, którzy nade wszystko lubią mieć pewność, że ich dobra reputacja nie ucierpi na etapie wykonawczym.


error: Content is protected !!